קניה בטוחה

 אבטחת מידע נושא אבטחת המידע הינו הבסיס המנחה אתנו בכל הפעילות שלנו ברשת. באתר מופעלות מערכות לאבטחת מידע "לקנייה בטוחה" מהמתקדמות, העומדות בתקנים ובסטנדרטים העולמים ובדרישות חברות האשראי. כל הנתונים פרטים אשר מועברים מהגולש לאתר, כמו מספר כרטיסי האשראי ופרטי הלקוח מוצפנים בפרוטוקול SSL ורק אז מועברים אלינו לשרת.

גאדג'ט שופ - אבטחת מידע

כיצד יודעים אם אתר מאובטח או לא? כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL. בנוסף לטכנולוגית ההצפנה, כל הנתונים נשמרים ומאובטחים מאחורי חומת-אש (Firewall).


קנייה בטוחה אתר "שף גאדג'ט" משקיע משאבים רבים ביצירת מערכת לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות. המערכת מבוססת על הכלים המתקדמים ביותר בתחום, שרתי אבטחה מתוחכמים בטכנולוגיות המובילות בעולם בתחום אבטחת המידע. מערכת האתר הינה מערכת סגורה ומאובטחת, הן מצדו של הלקוח והן מצדה של המערכת. כל פרטי הלקוח, נשמרים במערכת על גבי שרת מאובטח שאינו ניתן לגישה, אלא למי שהורשה לכך.

אתר "שף גאדג'ט" מתחייב כי לא תעשה באינפורמציה השמורה אצלו כל פעולה המנוגדת לתנאי המסחר התקינים וכי לא תעביר מידע רגיש זה לשום גורם אחר. אנו נוקטים באמצעי הגנה נוסף, ביצוע בדיקה קפדנית לאימות פרטי הכרטיס מול חברות האשראי בכל קניה וקניה, בכדי למנוע אי סדרים או שימוש לרעה בכרטיס האשראי.

אפשרויות רכישה נוספות ללא הכנסת פרטי כרטיס האשראי ניתן לבצע הזמנה ולבחור באחד מאופני התשלום המתאים לכם: בכרטיס אשראי בטלפון או הזמנה טלפונית - להשאיר מספר טלפון ומועד נוח להתקשרות. בכרטיס אשראי בפקס - הדפסת דף ההזמנה ושליחתו למספר הפקס שלנו. בכל דרך שתבחרו אנחנו נדאג להשלים את הפרטים, במידת הצורך בטלפון.

מחירים החזרות ומשלוחים
שף גאדג'ט שומרת על הכסף שלכם. בניגוד לחנויות אחרות, חברת גאדג'טשופ מאפשרת לכל לקוח שירצה להחזיר מוצר תוך 30 יום, מכל סיבה שהיא וכל עוד הוא באריזתו המקורית שטרם נפתחה ובצרוף קבלה מקורית. אנו נחליף את המוצר או נשיב לכם את כספכם לפי אופן התשלום בו התבצעה העסקהחיפוש

סל הקניות שלך ריק

דף הבית 

בישול ואפייה 

מחבתות קרמיים ביאלטי 

מחבתות קרמיים נאופלם 

מחבתות 

מחבתות לקרפ / פנקייק 

צלייה וגריל 

סכיני ברוקס / BEROX 

סכיני גלובל / GLOBAL 

גאדג'טים למטבח 

אביזרי מטבח 

מקינטות ומקציפי חלב 

מכונות קפה 

אביזרי יין ואלכוהול 

אביזרי עזר לסלט 

דיספנסר לקורנפלקס 

מארזי שי ומתנות 

ספרים 


רוצים להתעדכן לפני כולם?
אוהבים הנחות ומבצעים?
מלאו פרטים כאן...
דואר אלקטרוני:
שם:

 |  כל הזכויו?שמורות - שף גאדג'ט ?  | 
קידו?אתרי?/a> ??/span>
 |  קניה מאובטח?/a>  |  תקנו?/a>  |  מפ?האתר  |  גאדג'טי?/a>  |  גאדג'טי?למטב?- מאמרים