גאדג'טים למטבח
במקום בו אנשים מתאמצים לסחוט פירות וירקות, מסכנים איברים רגישים וחותכים בסכין חדה , בוכים מבצל קצוץ ומריחים מריח שום נורא, הגיע המהפכה! בכל דקה ודקה נולד להם גאדג'טים חדשים לסביבת המטבח מתנה שימושית ומועילה אשר באה להקל על חיינו ולהפוך את עבודות המטבח לקלילות ויעילות.

גאדג'טים למטבח הם אביזירים שלא בהכרך קשורים באביזרים חשמליים כאלה או אחרים, אלה יותר פטנטים וחידושים מגניבים שיכולים לעזור במלאכת המטבח. גאדג'טי למטבח יכול להיות קולפן מהיר, סוחט לימון מעוצב או אפילו מכונה להכנת גלידה. ובמילים אחרות גאדג'ט הוא חידוש טכנולוגי או חידוש מהותי באופן השימוש מזה שאנו עושים כיום.

בחגים ובאירועים כשאנחנו מוזמנים לאירוח אצל משפחה או חברים. תמיד עולה השאלה מה להביא מתנה? הרי כבר כמה מתנות אנחנו יכולים לתת שוב פעם ושוב פעם, אנחנו רוצים שכולם יהיו מרוצים ושמחים ומתנה וגאדג'ט למבטח בהחלט יכול להיות שינוי מרענן מאשר עוד פעם דיסק, בושם או חולצה. גאדג'ט למטבח יכול להיות משהו קטן ופרקטי או משהו גדול ומהותי. לקוחה וותיקה שלנו קיבלה למתנה קולפן תפוחי עץ ידני ומסננת מתקפלת בתור מתנה לחג פסח! הרעיון של שילוב של גאדג'טים מקוריים ופרטים למטבח פשוט עשה את שלו. הלקוחה שמחה והתגובות שקיבלנו היו מלהיבות!

לסיכום, אם גם לכם נימאס לתת מתנה עוד פעם דיסק, חולצה או בושם, אנחנו ממליצים בחום על גאדג'טים למטבח. מתנות מקוריות לכל חג ואירוע.

חיפוש

סל הקניות שלך ריק

דף הבית 

בישול ואפייה 

מחבתות קרמיים ביאלטי 

מחבתות קרמיים נאופלם 

מחבתות 

מחבתות לקרפ / פנקייק 

צלייה וגריל 

סכיני ברוקס / BEROX 

סכיני גלובל / GLOBAL 

גאדג'טים למטבח 

אביזרי מטבח 

מקינטות ומקציפי חלב 

מכונות קפה 

אביזרי יין ואלכוהול 

אביזרי עזר לסלט 

דיספנסר לקורנפלקס 

מארזי שי ומתנות 

ספרים 


רוצים להתעדכן לפני כולם?
אוהבים הנחות ומבצעים?
מלאו פרטים כאן...
דואר אלקטרוני:
שם:

 |  כל הזכויו?שמורות - שף גאדג'ט ?  | 
קידו?אתרי?/a> ??/span>
 |  קניה מאובטח?/a>  |  תקנו?/a>  |  מפ?האתר  |  גאדג'טי?/a>  |  גאדג'טי?למטב?- מאמרים